نتایج جستجو برای عبارت :

سندروم ایمپاستر!!!

سندروم کودک تکان خورده یک آسیب مغزی جدی است که به علت تکان دادن شدید نوزاد یا کودک نوپا ایجاد می‌شود. این آسیب سلول‌های مغزی کودک را تخریب می‌کند و مانع از این می‌شود که اکسیژن کافی به آن‌ها برسد. از آنجایی که سندروم کودک تکان خورده ناشی از سوءرفتار است؛ نوعی کودک آزاری نیز محسوب می‌شود که می‌تواند به آسیب دائمی مغز یا مرگ منجر شود. بروز این سندروم از طریق آموزش به والدین و اطرافیان قابل پیشگیری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ت
سندروم کوشینگ
سندرم کوشینگ به مجموعه ای از علائم بالینی گفته می شود که به دنبال مواجه درازمدت با مقادیر زیاد گلوکوکورتیکوئید ها کورتون یا کورتیزول ایجاد می شود.
سندروم کوشینگ یا نشانگان کوشینگ که به آن «هیپرکورتیزولیسم» (hypercortisolism) نیز می گویند، با میزان ترشح هورمون استرسِ «کورتیزول» مرتبط است.
وقتی در بدن هورمون کورتیزول بیش ازحد طبیعی ترشح می شود، هورمون اضافه، سایر سیستم های بدن را مختل می کند. در بیشتر موارد، سندرم کوشینگ قابل درمان ه
ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان و روان‌ درمانگر درباره اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی اظهار کرد: اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی که با نام اختلاف نافذ رشد هم شناخته می‌شود، گروهی از سندروم‌های عصبی رشدی است که توارث چند ژنی دارد، مشخصه اصلی اوتیسم اختلال در  ارتباطات اجتماعی و رفتار‌های محدود و تکراری است، بر اساس انجمن تشخیصی روانپزشکان آمریکا اختلال آسپرگر، اختلال فروپاشنده کودکی (سندروم هلر) و سندروم رت هم در گروه اختلال
سلام
امروز میخوایم اطلاعات مفید در باب روان شناختی در اختیار شما قرار دهیم .
امیدواریم این مطالب به حل مشکلات شماد کمک کند .
سندروم داون چیست
کودکان سندرم داون چگونه اند
اختلالات رفتاری در کودکان سندرم داون
سندرم داون و علت آن
سایتی در مورد اختلالات رفتاری در کودکان داون
علت سندروم کودکان
اطلاعاتی در مورد مشکلات عاطفی در کودکان داون
سندرم داون و علت آن و اطلاعات مفید آن
مشاوره به کودکان مبتلا به سندروم داون
سندروم داون چیست و سایت مربوط 
عمیقا باید شاشید وسط اون نظام آموزشی پزشکی عمومی که دانشجو رو وادار میکنن مورنینگ آکرومگالی و سندروم جیتلمن و کلیه پلی کیستیک و هزار کوفت و زهرمار تخصصی و فوق تخصصی دیگه بده،ولی هیچکس پیدا نمیشه مسائل ساده ای رو به آدم یاد بده که از قضا بعدا با امکانات طرح توی روستا فقط با همونا سر و کار داری مثل نحوه ی تزریق انسولین...مثل نحوه ی درست کردن پودر ORS...و هزار مثال خجالت آور دیگه!
داریم برای صلاحیت بالینی میخونیم و دوستم با حالت متفکری میگه گلی?خود
این پاورپوینت در 17 اسلاید به شکل کاملاً
زیبا و منحصر به فرد طراحی شده است در ان پاورپوینت مطالبی از علل حمله
عراق به کویت،عوامل عصبی سارین،اورانیوم ضعیف‌شده و سایر مطالب مفید و
ارزنده در سندروم جنگ خلیج فارس از معتبر ترین منابع روز علمی جهان درج شده
است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
جهت دانلود فایل کلیک کنید
از علائم این سندروم می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:
هر سحر، با فرزندان متاهل ذکور و اناث خود تماس می‌گیرند تا از خواب نماندن آن‌ها اطمینان حاصل نمایند.
پنجره‌ی تمام واحدها را چک می‌کنند تا همسایه‌ها نیز خواب نمانده باشند.
در صورت عدم پاسخگویی به تلفن، تا خود اذان به زنگ زدن ادامه داده و همزمان با الفاظ محبت‌آمیز و به صورت غیرحضوری آن‌ها را مورد نوازش قرار می‌دهند.
در صورت خواب ماندن و روزه گرفتن بدون سحری، فرزندان (که خود نیز دارای فرزن
سندروم دیوژن یکی از تقریبا نادر ترین بیماری های شناخته شده است که در ان فرد عاشق گوشه گیری و زندگی بدور از اجتماعات مردمی را دوست دارد .افراد مبتلا به این بیماری معمولا دوست دارن محل زندگیشان کثیف و بسیار نامرتب باشد و اصلا اهمیتی به زندگی تمیز و متمدن گونه ندارد...
ادامه مطلب
سندروم دیوژن یکی از تقریبا نادر ترین بیماری های شناخته شده است که در ان فرد عاشق گوشه گیری و زندگی بدور از اجتماعات مردمی را دوست دارد .افراد مبتلا به این بیماری معمولا دوست دارن محل زندگیشان کثیف و بسیار نامرتب باشد و اصلا اهمیتی به زندگی تمیز و متمدن گونه ندارد...
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حمیدصفت بنام سندروم دیو+ پخش آنلاین+ متن 
♬♪♪♫♪♬
اهنگ جدید سندروم دیو از Hamid Sefat
Download New Song By Hamid Sefat Called Syndrome Deev+Text

Danlod Ahang Jadid az Hamid Sefat| Sandrome Div 
♬♪♪♫♪♬
لطفا برای دانلود آهنگ سندروم دیو حمید صفت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

متن آهنگ جدید سندرم دیو حمیدصفت :
♬♪♪♫♪♬
نمی خوام نمی خام نمی خام    ♫♪♬    وقتی همه چی از دست و بالم
بدتر دنیا می خواد کنه لت و پارم    ♫♪♬    از قصد می آره توو روی من بر عکس
♬♪♪♫♪♬
خو
مطالعه جدید نشان می‌دهد خوردن یک فنجان بلوبری در روز منجر به حفظ سلامت مداوم عملکرد عروقی و بهبود سفتی شریان‌ها می‌شود.
محققان دانشکده پزشکی نورویچ بریتانیا ادعا می‌کنند مصرف ۱۵۰ گرم بلوبری در روز موجب کاهش خطر بیماری قلبی-عروقی تا ۱۵ درصد می‌شود.
به گفته محققان، بلوبری و سایر انواع توت‌ها باید در رژیم‌های غذایی گنجانده شوند تا خطر بیماری قلبی-عروقی، بخصوص در بین گروه پرخطر، کاهش یابد.
این گروه تحقیق به بررسی تاثیر مصرف بلوبری بر سندر
آیا می دانید چه نوع رفتار هایی نشان دهنده وجود سندروم یا اختلال وسواس در افراد است؟ و آیا می دانید وجود این رفتار ها چه تاثیری در زندگی شخصی و زناشویی افراد دارد؟ افراد مبتلا به اختلال وسواس به طور معمول از افکار مزاحم، آزار دهنده و تکرار شونده برخوردار هستند که نتیجه آن انجام اعمال و رفتار هاییست که از حوزه اختیار آن ها خارج است. در این مطلب درباره علائم سندروم وسواس، پیامد ها و راه حل های بهبود زندگی در ازدواج با افراد وسواسی توضیحاتی ارائ
دخترها را برده بودم پارک. زینب خانم هم بود. سندروم داون داشت. اسمش را وقتی مادرش صدایش زد فهمیدم. دوست داشت با بچه‌ها در بازی شراکت کند. در همان چند دقیقه که با بچه‌ها بود، با این‌که من بودم و مراقب بودم، با بچه‌ها اصطکاک کوچکی پیدا کرد. من متوجه نمی‌شدم چه می‌خواهد، دخترها که اصلا.
مادرش که پیشش می‌آمد اوضاع بهتر بود، مشکل را متوجه می‌شد و پیگیری و حل می‌کرد. اما تا دور می‌شد و مثلا مشغول موبایلش می‌شد باز هم خواسته‌های نامفهومش شروع می
‫- سندروم "مونشهاوزن با وکالت" یه بیماری روانی بزرگسالانه.‫مونشهاوزن یعنی وقتی به خودت صدمه می‌زنی تا جلب توجه کنی. خودت رو مریض جلوه میدی، تا همه آماده باش درخدمتت باشن. از طرف دیگه، مونشهاوزن باوکالت، وقتیه که یکی دیگه رو مریض جلوه میدی تا بتونی ازش مراقبت کنی. تا بتونی نجاتش بدی...یا سعی کنی..و بقیه ببینن داری تلاش می‌کنی....
+‫ یعنی می‌گی اون همچین مشکلی داره؟‫- دارم میگم آدمایی هستن که همچین مشکلی داشته باشن. اکثراً مادرها. مادرهایی که ن

علل خشکی دهان:
خشکی دهان یکی از علائمی است که ممکن است همۀ افراد را مبتلا سازد اما با افزایش سن، دهان بیشتر خشک می‌شود. برای رفع این اشکال، باید عواملی که در کم شدن بزاق دهان دخالت دارند را شناخت و دانست که چه طور می‌توان خشکی دهان را درمان کرد؟ و عوارض وابسته به سندروم دهان خشک کدامند؟ اغلب اوقات، دهان افراد مسن خشک است . در واقع با افزایش سن، تولید بزاق به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.اغلب اوقات دهان افراد مسن خشک است، و احساس می‌کنند ز
علل خشکی دهان:
خشکی دهان یکی از علائمی است که ممکن است همۀ افراد را مبتلا سازد اما با افزایش سن، دهان بیشتر خشک می‌شود. برای رفع این اشکال، باید عواملی که در کم شدن بزاق دهان دخالت دارند را شناخت و دانست که چه طور می‌توان خشکی دهان را درمان کرد؟ و عوارض وابسته به سندروم دهان خشک کدامند؟ اغلب اوقات، دهان افراد مسن خشک است . در واقع با افزایش سن، تولید بزاق به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد.اغلب اوقات دهان افراد مسن خشک است، و احساس می‌کنند زب
 از بین بردن IBS (سندروم روده تحریک‌پذیر)

برنج حاوی نشاسته‌ی مقاوم است که پس از رسیدن به روده‌ها، باعث تحریک رشد باکتری‌های مفیدی می‌شود که به حرکت طبیعی روده‌ها کمک می‌کنند. این نشاسته‌های نامحلول همچنین در کاهش تأثیر بیماری‌هایی مثل سندروم روده تحریک‌پذیر و اسهال مؤثر هستند.
به گفته‌ی مؤسسه‌ی بین‌المللی تحقیقات برنج در فیلیپین، ارزش غذایی برنج باید تا حد امکان افزایش یابد تا مردم جهان بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند. با ت
دخترها را برده بودم پارک. زینب خانم هم بود. سندروم داون داشت. اسمش را وقتی مادرش صدایش زد فهمیدم. دوست داشت با بچه‌ها در بازی شراکت کند. در همان چند دقیقه که با بچه‌ها بود، با این‌که من بودم و مراقب بودم، با بچه‌ها اصطکاک کوچکی پیدا کرد. من متوجه نمی‌شدم چه می‌خواهد، دخترها که اصلا.
مادرش که پیشش می‌آمد اوضاع بهتر بود، مشکل را متوجه می‌شد و پیگیری و حل می‌کرد. اما تا دور می‌شد و مثلا مشغول موبایلش می‌شد باز هم خواسته‌های نامفهومش شروع م
توی مباحث مشترک ارتوپدی،اطفال و نوروسرجری اصطلاحی داریم به اسم "battered baby syndrom"که سندروم کودک کتک خورده ترجمه اش میکنن...
از علائمش و وحشتی که توش هست بگذریم،خود همین کلمه ی "کودک کتک خورده" یک غمی داره که هربار با خوندنش قلبم فرو میریزه...
1-دمنوش نعنا
هرچند تصور می‌شود نعنا برای تنظیم تنفس مناسب است، در حقیقت برای رهایی از درد معده نیز موثر است. نعنا روی سیستم معده خاصیت ضد انقباضی دارد که می‌تواند شما را از شر دردهای ناشی از انقباض ماهیچه‌ها، عدم هاضمه و IBS خلاص‌کند. بااین وجود، مصرف نعنا (بصورت دمنوش یا به شکلی دیگر) باعث سوزش معده می‌شود. نعنا باعث آرام‌شدن ماهیچه باسطه که معده را از مری جدا می‌کند می‌شود؛ که می‌تواند منجر به واردشدن اسید معده به مری و در نتیجه سوزش مع
آزمایش سل فری یا nipt یکی از آزمایشاتی است که مورد تایید و استقبال متخصصان زنان و ژنتیک قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم با این آزمایش بیشتر آشنا شویم. آزمایشگاه آنلاین مندل یکی از موفق ترین آزمایشگاه های ایران در زمینه آزمایش NIPT و یا آزمایش سل فری می باشد به منظور کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید برروی لینک آزمایش NIPT کلیک کنید. آزمایش nipt در آزمایشگاه ژنتیک مندل با گرفتن خون از مادر برروی جنین انجام می شود. این آزمایش یک روش ج
تسکین دردهای قبل از قاعدگی یا پریود
من هنوز با زنی ملاقات کرده‌ام که از بودن در دوره او لذت می‌برد یا تغییرات روحی دوست‌داشتنی را تجربه می‌کند که اغلب با آن کنار می‌آید. بسیاری از زنان به سادگی با این زودرنجی و باد کردگی و نفخ شکم سر و کار دارند (چون ما زنان هستیم و این کاری است که ما انجام می‌دهیم). اما گاهی اوقات حتی دشوارترین ما به کمک کمی از مشکلات premenstrual نیاز داریم
اول، نگاهی به آن چه سندروم premenstrual (PMS)دقیقا وجود دارد. بعد از تخمک‌گذاری
چگونه می توان با تنبلی تخمدان باردار شد؟

در اغلب مبتلایان به بیماری  تنبلی تخمدان،تخمک گذاری نامنظم و غیرقابل پیش بینی است

یکی از مهم ترین دغدغه های خانم هایی که مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان هستند باردار شدن است. اگر خودتان مبتلا به سندروم باشید یا در میان اطرافیان تان کسی را می شناسید که تنبلی تخمدان دارد لابد می دانید که این بیماری امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می دهد. اما چطور چنین اتفاقی می افتد؟
ادامه

نام این بیماری برگرفته از نام یکی از فیلسوفان مشهور بعد از سقراط در یونان باستان است.
دیوژن(Diogenes) فیلسوفی بود که انیمالیسم و پوچی گری را ترویج کرد و بسیار علاقه فراوانی به زندگی
سندرم گیلن باره (Guillain-Barré syndrome) یک بیماری خود ایمنی نادر، اما جدی در سیستم عصبی محیطی است. این بیماری می تواند به ضعف و فلج بخش هایی از بدن منجر شود و ممکن است ماه ها یا سال ها ادامه داشته باشد.
سندرم گیلن باره چگونه ایجاد می‌شود؟ 
GBS نوعی اختلال خود ایمنی نادر اما جدی است. که می تواند بر روی هر بخشی از سیستم عصبی خارج از مغز و نخاع تأثیر بگذارد. به این بخش از سیستم عصبی، سیستم عصبی محیطی گفته می شود.
در بیماری های خود ایمنی، سیستم ایمنی بدن به گر
تست NIPT یا همان تست غربالگری غیرتهاجمی که به آن Cell free DNA می گویند که جهت بررسی اختلالات کروموزومی برای قبل از تولد جنین انجام می شود. تست نیفتی برای بیماری های شایع چون سندروم داون و یا گزارش اختلالات تعداد کروموزوم ها انجام می شود. هزینه انجام آزمایش نیفتی (nifty) در آزمایشگاه مندل با نازلترین قیمت های روز انجام می شود و شما می توانید جهت مشاوره رایگان با شماره 02188198077 تماس حاصل فرمایید.
چرا تست nifty لازم است؟
تست غربالگری NIPT از هفته دهم از خون ما
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

پخش آنلاین آهنگ جدید حمید صفت 98 | دیو سندروم :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

برای دانلود آهنگ جدید حمید صفت بنام سندروم دیو روی لینک های زیر کلیک کنید
کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :
♬♪♪♫♪♬

♬♪♪♫♪♬

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :
امروز برای محمد دلم تنگ شده و حدود 3 ساعت گریه کردم.
من سندروم استکهلم دارم احتمالا. 
میدونین محمد مرد خوبی بود. هم میزنم لهش میکنم و کل تقصیر این رابطه رو به گردن خودم میگیرم که همیشه یا بی محلی کردم یا جواب ندادم (تا که بتونم این رابطه رو به نحوی تموم کنم) هم از دست خل و چل بازیاش سالهاست که خسته م. 
هم اینکه دوسش دارم.
گاهی وقتا به خودم میگم کاش مدتها قبل مرده بودم. کاش به جای برادر بزرگم میمردم.
آیا از سندروم شی نورانی رنج می برید؟آیا به آسانی با ایده های جدید درخشان حواستان پرت می شود؟آیا شما به طور مداوم ایده های جدید را فقط شروع می کنید و به محض اینکه به مشکلی بر میخورید به سراغ ایده بعدی می روید؟آیا تابحال برنامه بدنسازی و فیتنس را تا پنجاه درصد پیش برده اید سپس قبل از اینکه برنامه کار خود را بکند به سراغ برنامه ای دیگر رفته اید (و در آن هم تنها همین حدود پیش رفته اید)؟خیلی خب ،احتمالا شما دچار سندروم شی نورانی هستید. نگران نباشید
یک اختلال بسیار حاد و پیشرفته در میان خانواده ها به وفور دیده میشه که به واسطه این اختلال والدین از دانش آموزان می خواهند چون آینده ات برامون مهمه،چون می خوایم در بلند ترین قله های موفقیت بببینیمت،باید تاپ رشته ها رو بخونی!(پزشکی و ...)در حقیقت این دسته از دانش آموزان به اهداف و آرزو هاشون نمیرسند!
ادامه مطلب
سندروم روده تحریک پذیر
بین 3 تا 20 درصد از مردم آمریکا به سندروم روده تحریک پذیر دچار هستند. این بیماری در زنان بیشتر از مردان دیده می شود. بعضی از مبتلایان به سندروم روده تحریک پذیر یا IBS علائم و عوارض کمی دارند و برخی دیگر علائم شدیدی را تجربه می کنند.

چه کسی مبتلاست
این بیماری با بیماری التهابی روده متفاوت است. اگر کسی علائم بیماری روده تحریک پذیر را به مدت سه ماه و هر ماه حد اقل سه روز شاهد باشد، می توان گفت که به این بیماری مبتلا شده است.
ا
دانلود آهنگ جدید حمید صفت ،سندروم دیو+ پخش آنلاین+متن 
♬♪♪♫♪♬
♬♪♪♫♪♬
Download New Song By Hamid Sefat , Syndrome Deev+Text

Danlod Ahang Sandrome Div  Hamid Sefat
♬♪♪♫♪♬
لطفا برای دانلود آهنگ سندروم دیو ، حمید صفت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ حمید صفت  :

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی : ♬♪♪♫♪♬
متن آهن
پتروس گونسالووس؛ مرد جنگلی
در سال ۱۵۳۷ نوزاد عجیبی در جزیره ی تنفریف اسپانیا متولد شد که تمام بدنش پوشیده از مو بود. والدین این کودک تصور می کردند او به یک مرض شیطانی مبتلا است (در آن زمان مردم هنوز چیزی از بیماری هایپرتریکوز یا سندروم پرمویی نمی دانستند) و وقتی پتروس ۱۰ ساله شد او را به دزدان دریایی فرانسوی فروختند. دزدان دریایی به پتروس «مرد جنگلی» می گفتند و او را به هنری دوم، پادشاه فرانسه معرفی کردند.
ادامه مطلب
کباب گیر چیست؟ یا بهتر بگوییم کباب گیر حرفه ای کیست؟ چرا فعالان حوزه صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی به فکر طراحی دستگاه کوبیده زن یا کباب زن شده اند؟ در آشپزخانه های صنعتی به فردی که کباب را به سیخ می‌زند در اصطلاح کباب گیر می‌گویند. در ظاهر این شغل و حرفه آسان به نظر می‌رسد, اما  این شغل همانند سایر مشاغل دارای سختی ها و مشکلاتی است. این شغل بیماری های خطرناک را در کوتاه مدت و طولانی مدت برای فرد در پی دارد. یکی از این بیماری ها مچ درد یا سندر
علت دایسکشن آئورت
اصلی‌ترین عامل به وجود آورنده ی دایسکشن آئورت (که البته قابل جلوگیری است) فشار خون است. با گذشت زمان، فشار خون، دیواره آئورت را ضعیف می‌کند و باعث می‌شود تا دیواره داخلی آئورت نیز همزمان با آن شکافته شود. این شکاف دیواره داخلی، آئورت را در معرض فشار خون بالا قرار می‌دهد و باعث می‌شود تا دیواره قلب در نتیجه فرایند دایسکشن بیشتر شکافته شود. در اثر این اتفاق، خون از دو مجرا جریان می‌یابد.
از جمله دیگر عوامل خطرناک دایسکشن م
آیا بیماران تنبلی تخمدان، «باردار» می‏شوند؟
یکی از مهم‏ترین دغدغه خانم‏های مبتلا به سندروم تخمدان پلی‏کیستیک (PCOS) (یا همان تنبلی تخمدان)، «بارداری» است، چرا که این بیماری، امکان باردار شدن را تحت تاثیر قرار می‏دهد.
تقریباً از هر ١٠ زن، یک نفر ممکن است به تنبلی تخمدان مبتلا و با مشکلات باروری ناشی از آن مواجهه باشد. اما این، بدین معنا نیست که فرد برای همیشه دچار نازایی شده و هرگز نتواند بچه‏دار شود.

ادامه مطلب
زعفران از ترکیبات شیمیایی متنوعی برخوردار است که عامل اصلی طعم، رنگ و خواص آن می باشند.در تاریخ، موارد بسیاری دیده شده که زعفران در نقش دارو برای درمان بیماری های زیر بکار گرفته شده است:آسمگرفتگی عضلاتاسترسکم خونی و نارسایی قلبهم چنین زعفران دارای خواص ضد درد است که به عنوان مسکن طبیعی کاربرد دارد.در علم پزشکی مدرن استفاده از زعفران برای خواص درمانی آن در رفع مشکلات زیر نیز کاربرد پیدا کرده است:رفع اضطرابدرمان سندروم پیش از قاعدگی (PMS)درما
پاورپوینت بیماری های دستگاه گوارش فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 364حجم فایل: 2450 کیلوبایت قیمت: 34000 تومانمشخصات فایل:عنوان: پاورپوینت بیماری های دستگاه گوارشتعداد اسلاید: 364 اسلایدقالب بندی: پاورپوینتفهرست مطالب:مقدمهبیماری های مربوط به مریبیماری های مربوط به معدهبیماری های مربوط به رودهدیسفاژیعلل دیسفاژیپیشگیری از آسپیراسیونپیشگیری از ریزش آب دهانپیشگیری از بلع کند و ضعیفپیشگیری از کاهش ترشح بزاقپیشگیری از زخم
کارمندان ادارت بیشتر زمانشان را در حالت نشسته روی صندلی اداری
و معمولا در جلوی کامپیوتر صرف می کنند تا کارهایشان را انجام دهند.
اما نشستن روی صندلی اداری در بلند مدت می تواند منجر به ایجاد عوارضی برای بدن شود.
مثلا می تواند منجر به نقص در گردش خون بدن، ضعیف شدن و درد عضلات، سندروم تونل کارپ (مجرای مچ دستی) و عوارض مختلف دیگری شود.
اما از آنجا که اکثر کارهای دفتری امروزی به این شکل انجام می شوند
نشستن روی صندلی های اداری برای مدت زمان طولانی اج
آزمایش NIPT یا آزمایش سل فری دی ان ای جدید ترین متد غربالگری سندروم داون و سایر ناهنجاری های کروموزومی در جنین می باشد که می تواند با دقتی بیشتر از 99 درصد جنین های مبتلا را شناسایی نماید. از طرفی به دلیل ماهیت غیر تهاجمی آزمایش و اینکه تنها با 10 میلی لیتر خون قابل انجام است، خطری نیز جنین شما را تهدید نخواهد نمود. آزمایش NIPT یا آزمایش سل فری DNA نوعی آزمایش خون قبل از تولد نوزاد می باشد که در آن اختلالات کروموزومی جنین همانند سندروم داون، سندروم
در میان اختلالات خواب، سندروم انفجار سر (EHS) همانطور که از اسمش هم پیداست بسیار آزاردهنده و عذاب آور است. اگر شما هم نصفه شب با صدای بمب هراسان از خواب می‌پرید،  قطعا بهتر از هر کسی می‌فهمید که چقدر سخت است که تشخیص دهید صدایی که با وحشت بیدارتان کرده، تنها در سرتان بوده و در خیابان یا خانه‌تان چیزی منفجر نشده است.حدوداً اواخر دهه ۱۸۷۰ میلادی بود که این بیماری کشف شد و تحقیقات روی آن شروع شد و متخصصین به دنبال درمان سندرم انفجار سر گشتند.اگر
پاورپوینت ارائه سندروم های تالاسمی (Thalassemia Syndroms)
قابل توجه دانشجویان پزشکی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری و تمام عزیزانی که واحد هماتولوژی دارند: یک فایل بسیار عالی در مورد انواع کم خونی های تالاسمی (Thalassemia Syndroms)  مورد استفاده اساتید محترم برای تدریس و دانشجویان عزیز برای ارائه کلاسی و تحقیق  تعداد اسلاید: 61 عدد به زبان فارسی به همراه تعداد بسیار زیاد تصاویر فوق العاده آزمایشگاهی و تشخیصی مطالب شامل: تعریف تالاسمی، انواع تالاسمی، ژنتیک هموگل
ژوزف گوبلز، وزیر تبلیغات دولت نازی هیتلر می‌گوید: «دروغ هر قدر بزرگتر باشد، باور آن برای توده‌های مردم راحت‌تر است... دروغ را به حدی بزرگ بگویید که هیچ‌کس جرئت و فکر تکذیب آن را نکند.» او می‌گفت: «بعضی مواقع دروغ‌هایی می‌گفتم که خودم از آنها می‌ترسیدم.»

دروغ های بزرگ سیستماتیک .دروغ های بزرگ موروثی .دروغ های بزرگی که مبنای یک سرمایه گذاری پر سود به معنای واقعی آن شده اند .
چرا که ؟!من راضی او راضیگور پدر ناراضی !
بگذار دروغ های بزرگ شیرین
ایدز که یکی از بیماری های ویرانگر دنیای امروزی است توسط ویروس نقص ایمنی انسانی یا HIV (اچ آی وی) ایجاد می گردد.ویروس اچ آی وی با ورود به بدن می تواند به بیماری AIDS و یا سندروم نقص ایمنی منجر شود. علائم HIV متفاوت اند و بسیاری از مردم تا سال ها بعد از ابتلا، هنوز نمی دانند به این بیماری مبتلا شده اند. در حالی که دانستن علائم این بیماری می تواند در تشخیص هرچه سریع تر بیماری مفید باشد.
ما در اینجا ۱۰ علامت شایع بیماری ایدز را بررسی خواهیم کرد. در صورتی ک
بیانیه JCIH در مورد نشانه‌های خطر شنوایی نوزاد برای نوزادان موجود در محدوده سنی 29 روزه تا 2 سالگی. شامل نوزادان در معرض خطر برای کاهش شنوایی حسی عصبی پیشرونده و یا با شروع تاخیری نمایندگی سمعک فوناک  و یا کاهش شنوایی انتقالی.
JCIH پیشنهاد می‌کند که بچه‌هایی با این نشانه‌های خطر که در غربالگری شنوایی نوزاد pass می‌شوند، تحت کنترل ادیولوژیکی منظم هر 6 ماه یکبار تا 3 سالگی باید قرار گیرند.
نگرانی والدین یا فرد مراقبت کننده از کودک در مورد شنوایی
گ
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : از آنجایی که کودکان توانایی این را ندارند که به ما بگویند چه زمانی سردشان یا گرمشان شده ، به همین دلیل تشخیص این موضوع به عهده والدین می باشد که بتوانند دمای مناسب را برای اتاق نوزاد فراهم کنند تا آن ها احساس راحتی داشته باشند . بعضی از افراد معتقدند که کودکان باید اتاق کاملا گرمی داشته باشند اما بیش از حد گرم بودن محیط می تواند باعث مشکلاتی مثل سندروم مرگ ناگهانی نوزاد شود . این خطر تا
ادامه
غده فوق کلیه ، غده ریزی ست که دقیقاً بالای کلیه ها قرار گرفته و هورمون کورتیزول تولید میکند. این هورمون به شما کمک می کند به موقعیت های خطرناک یا استرس زا پاسخ دهید. هنگامی که بدن به طور مداوم کورتیزول زیاد تولید کند ، نتیجه آن سندرم کوشینگ است. این سندرم نحوه تبدیل غذا به انرژی را تغییر می دهد و منجر به افزایش وزن و خستگی می شود.
در اینجا چند اصطلاح وجود دارد که ممکن است به شما در درک بهتر سندرم کوشینگ کمک کند:

کورتیزول: هورمونی که توسط غده فوق
نوروبلاستوما شایع ترین نوع سرطان در میان نوزادان و کودکان زیر ۵ سال است و در پسران بیشتر از دختران دیده شده است.
نوروبلاستوما (Neuroblastoma) بیماری نادری است که در آن تومور توپُری توسط سلول های عصبی خاصی به نام نوروبلاست تشکیل می شود. در حالت طبیعی، این سلول های نابالغ رشد می کنند و تبدیل به سلول های عصبی طبیعی می شوند. ولی در نوروبلاستوما این سلول ها تبدیل به سلول های سرطانی می شوند.
▫نوروبلاستوما معمولاً در بافت غدد فوق کلیوی یعنی غدد مثلثی شکل
سریال کره ای به یاد آور Rememberبا بازی: یو سونگ هو ، نام گونگ مین و پارک مین یونگ
نام های فارسی : به خاطر بسپار – یاد آوری – یادآوری جنگ پسراننام های انگلیسی : Remember War of the Sonمحصول: 2015 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: #جنایی | #درام | #هیجان_انگیز | #حقوقیتاریخ پخش: 18 آذر 1394- 09Dec 2015قسمت ها: 20مدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Yoo Seung ho – Park Sung woong – Park Min young – Nam Goong Min
خلاصه داستان: جین وو ( یو سونگ هو ) یه سندروم خاص (Hyperthymesia ) داره که میتونه اتفاقات هر روز
خب بیاید همینجا همون کسایی که واقعا این واژه براشون عجیب و ناملموسه.
اینجا وبلاگ خودمه و من دوست دارم نظر شخصیم رو درباره این افراد بنویسم.
اصولا وقتی یه کلمه اینقدر براتون جنبه کنجکاوی و طنز داره؛ انگار مثلا گفتی سیب لاکپشتی و صندلی مغناطیسی. همینقدر براتون عجیبه.
این دسته از افراد دو رو دارن  اکثرا: خب اینکه ه واقعا نمیدونن و ندونستن شون دست خودشون نیست. در عین حال خودشون میخوان که ندونن خودشون دارن انتخاب میکنن که اطلاعات روانشناسی شون د
1-Aquaman فیلم فوق العاده جذابیه...اگه ندیدینش.:)
2-The Wandering Earthفیلم قشنگیه...درمورد اینه که خورشید داره نابود میشه...انسانها هم برای جلوگیری از نابودی خودشون قصد دارن کره زمین رو به یه منظومه دیگه ببرن..(اگه زبون چینی کلافتون میکنه..نبینین..انقدر{گ.ژ}تلفظ میکنن..دلت میخواد کلتو بکوبی تو مانیتور)
3-Train to Busanیه فیلم زامبی طور فوق العاده! کره ایه..این بهتر از زبون چینیه!:)
4-wonder یه فیلم احساسی...داستان پسر بچه ای به نام اگوست پالمن که مبتلا به بیماری سندروم تری
افسردگی در دوران پریودی، یکی از اختلالات شایع در بین خانم ها می باشد و معمولا چند روز پیش از قاعدگی اتفاق می افتد. این نوع افسردگی و اختلال روحی در بین زنان امری طبیعی بوده و بروز آن برای فرد جای هیچ گونه نگرانی ندارد. اما شما پس از شناخت نشانه های این نوع افسردگی، می توانید با به کار گیری روش هایی آن را کنترل و درمان نمایید. از این رو امروز می خواهیم شما را با نشانه های افسردگی و راه درمان آن آشنا کنیم. 

افسردگی در دوران پریودی
چرخه قاعدگی یک
همین حالا، روی این کره خاکی آدم هایی زندگی می کنند که به برخی از نادرترین و عجیب ترین بیماری ها مبتلایند و عاجز و درمانده به دنبال درمانی برای آنها می گردند. در این قسمت از چفچفک قصد داریم که 12 مورد از عجیب و غریب ترین بیماری ها را به شما معرفی کنیم که تحمل آن ها اصلا کار راحتی برای فرد نمی باشد.
موضوع جالب اینجاست که بیماران مبتلا به این بیماری ها هرگز از مشکلات فیزیکی رنج نمی برند . در واقع سخت است که به آن ها بفهمانیم که مشکل آن ها اصلا واقعی
یک بیماری ویروسی، مثل سرماخوردگی یا آنفولانزاسرفه ای که هفته ها بعد از بیماری ویروسی ادامه دارهبا این حال، سرفه خشک می تونه ناشی از مشکلات دیگه باشه، مثل:
آسمرفلاکس معدهسیگار کشیدنحساسیت آلرژی (تب یونجه) به دلیل استنشاق موادی که بهش حساسیت دارید، از قبیل گرده، گرد و غبار یا حیوانات خانگیترشح پشت بینی (تخلیه مخاط بینی از بینی و یا سینوس های بینی که به عنوان سندروم حاد تنفسی شناخته میشه)التهاب حنجرهسرفه های روزمره (سرفه که فقط در طول روز وجو
درمان سوزش معده و رفلاکس
آیا از سوزش معده رنج میبرید؟ آیادر معده احساسی مانند آتش می کنید؟! خوب شما تنها نیستید.بسیاری از مردم هستند که این احساس ناخوشایند را تجربه می کنند ، به غیر از احساس سوزش، ممکن است از احساس ناراحتی در بالای شکم یا زیر قفسه سینه ،نفخ و احساس سیری در هنگام غذا خوردن و تهوع نیز رنج ببرید. درمان سوزش معده و رفلاکس که حالاتی به واقع ناخوشایند هستند به دسته های مختلفی تقسیم می شود که علاوه بر آنها راهی بسیار ساده برای رفع
فیبرومیالژی چیست؟
علائم گاهی اوقات بعد از ضربه ی فیزیکی، جراحی، عفونت یا استرس روانی قابل توجهی شروع می شوند. در موارد دیگر علائم در طول زمان بدون هیچ عامل تحریک کننده ای ایجاد می شوند.شیوع فیبرومیالژی در زنان بیشتر از مردان است. بسیاری از افراد مبتلا به فیبرومیالژی دارای سردردهای تنشی، اختلالات مفصلی اندومتریال TMJ ، سندروم روده تحریک پذیر، اضطراب و افسردگی هستند.
عوامل دخیل در فیبرومیالژی

جنسیت. فیبرومیالژی در زنان بیشتر از مردان تشخی
بیماری داون چیست؟
ژنهای شما کلیدهای مربوط به ظاهر و عملکرد بدن شما را نگه می دارند. آنها پشت همه چیز هستند ، از رنگ موهای شما گرفته تا نحوه هضم غذا. بنابراین اگر مشکلی در مورد آنها پیش نیاید ، می تواند اثرات دور و درشتی داشته باشد.
افراد مبتلا به سندرم داون با یک کروموزوم اضافی متولد می شوند. کروموزوم ها دسته هایی از ژن ها هستند و بدن شما به داشتن تعداد مناسب آنها اطمینان دارد. با سندرم داون ، این کروموزوم اضافی منجر به طیف وسیعی از موضوعات می ش
اگر وزن شما حدودا ۲۰% از وزن نرمالتان بیشتر باشد شما یک فرد چاق محسوب می شوید البته افرادی که چاق هستند همه ی این مشکلات را ندارند. اما اگر یکی از اعضای خانواده ی شما سابقه ی این بیماری ها را داشته باشند احتمال مبتلا شدن شما بیشتر می شود  این روزها، روش های جراحی لاغری زیادی برای کاهش اضافه وزن مفرط مانند: عمل اسلیو، جراحی ساسی بای پس معده،و … وجود دارند هر کسی نمیتواند این عمل را انجام دهد. اگر واقعا میخواهید این عمل برای شما انجام شود ح
همون‌طور که حتماً تا امروز تجربه کردین، بعضی وقتا بعضی از پاراگراف‌ها توی وبلاگای بیان از آخر به اول نمایش داده می‌شه و باید صفحه رو ریفرش کرد تا درست بشه. کسی می‌دونه چرا؟
* به کلمات یا اعدادی که از هر دو طرف یه‌جور خونده بشن می‌گن پالیندروم. فارسی‌ش می‌شه «واروخوانه». مثل: گرگ، درد، داماد، دود و ... . الان توی بیان با این مشکلی که به‌وجود اومده فقط می‌تونیم پالیندروم بنویسیم تا مطمئن باشیم مخاطب تحت هر شرایطی می‌تونه متن رو درست بخونه.
بیماری کاوازاکی یا سندروم کاوازاکی یک بیماری نادر اما جدی است که موجب التهاب عروق در سراسر بدن میشود. این بیماری برروی گره های لنفاوی هم اثر میگذارد و موجب علایمی در بینی، دهان و گلو میشود. کاوازاکی شایعترین علت بیماریهای قلبی در کودکان است. در بیشتر موارد این بیماری در چند روز اول بدون مشکل درمان میشود. اگر کاوازاکی درمان نشود، موجب بیماری های قلبی سختی میشود. 
علایمتخمین زده میشود که این بیماری هر ساله 4200 کودک در آمریکا را درگیر میکند. کا
خواص حنا برای مو بسیار است و در کشور های جنوبی آسیا طرفداران بسیاری دارد. اکثرا از حنا برای رنگ کردن مو استفاده می شود و رنگ آن قهوه‌ای مایل به قرمز برای موهای مشکی است. سال های زیادی است که حنا از محبوب ترین گیاهان در هند است. اگر فکر می‌کنید حنا فقط برای رنگ کردن مو کاربرد دارد، باید طرز فکرتان را عوض کنید. از حنا استفاده‌های زیادی می شود که هر کدام از آن‌ها، پوست سر را سالم و موی شما را قوی تر میکند و همچنین برای سلامت عمومی بدن تان بسیار مف

اگر که عاشقانه دوست دارید‌، بسم الله :)
داستان فیلم درباره بازیگر معروف و خواننده قدیمی و تا حدی منفوریه که سرراه هم قرار می گیرن!
سریال خوبی بود اما تنها زیرنویسِ موجودش، افتضاح بود. در مورد بازیگرا هم کاش بازیگر نقش اول مرد یکی دیگه بود یا مثلا گریمش یه شکل دیگه بود. مدل موهاش رو اعصابم بود. صورتشم اوایل فیلم بهتر بود ولی بعد تغییر کرد :(فیلم را ول کرده و به جزئیات گیر می دهد :دی) بازیش خوب بود اما خیلی گیرا نبود!
و اما در مورد گونگ هیو جین نک
ویتامین B9 یا فولات در تمام جنبه های بارداری از قبل تا پس از آن مهم است. برخی از عملکردهای مهم B9 عبارتند از:
تنظیم عملکرد تخمدان، کاشت و رشد جنین.
کمک به بدن برای ساخت سلول های جدید سالم با تولید DNA
پیشگیری از نقص های زایمان: مانند نقص لوله عصبی زمانی که مغز و نخاع کودک به درستی بسته نیست، سندروم داون، اسپینا بیفیدا (نوعی نقص مادرزادی مربوط به نقص لوله های عصبی)، آنانسفالی (بی مخ زایی) و …
توانایی فولات برای کاهش بروز نقایص لوله عصبی تا 62٪، در ایا
خود بیمار پنداری حالتی روانی که شخص با وجود سالم بودن خیال می‌کند بیمار است. افرادی که بیش از حد نگران سلامتی خود هستند ممکن است مبتلا به این بیماری روانی بشوند. افراد مبتلا به این بیماری نگران سلامتی خود و ابتلا به اختلالات بدنی فرضی هستند. این افراد بطور دائم خیال می کنند که به بیماری شدیدی مبتلا شده اند و حتی اگر درباره آن هیچ نشانه پزشکی نداشته باشند هم در مورد بیماری خیالی خود متقاعد نمی شوند.
این افراد ممکن است شکایاتی در مورد نوعی نار
رشد سریع در پژوهش ژنتیکی ـ مولکولی پیشرفته در سال‌های اخیر منجر به کشف بیشتر از 30 ژن درگیر در کاهش شنوای غیر سندرومیک شده است. جهش gap junction protein connexin26 (طراحی شده در مکان GjB2) حلزون را در انسان‌ها تحت تاثیر قرار می‌دهد. سمعک استارکی تعداد زیادی از پژوهشگران کاهش شنوایی غیرسندرومیک را به عنوان  نشانه‌ای از جهش connexin26 ثبت کردند. ABR برای تایید وجود و نوع کاهش شنوایی در بچه های خیلی جوان و در معرض خطر یا مشکوک به داشتن جهش Connxin 26  (از جمله نوزادانی که
این جماعت فقط توهم حرفه ای بودن رو دارن...
فکر می کنن با یه مدرک دانشگاهی و رزومه ای پر از هک کردن پایگاه ها و مراکزی که همه چیز توش به صورت دیفالت پیکربندی شده، صلاحیت تحلیل و بررسی استراتژی های و تاکتیک های کلان نظامی رو هم دارن... (به خدا اگر فرق این دوتا رو هم بدونن!)
یه پست گذاشتن که سرو ته نداره...! یعنی مثلا ملوان مجرد آمریکایی ساده ترین دوره های حفاظت اطلاعات که تو کشور ما به سربازصفر وظیفه هم میدن ندیده که با یه عکس دختر با بیکینی تمام اسرا
خود بیمار پنداری حالتی روانی که شخص با وجود سالم بودن خیال می‌کند بیمار است. افرادی که بیش از حد نگران سلامتی خود هستند ممکن است مبتلا به این بیماری روانی بشوند. افراد مبتلا به این بیماری نگران سلامتی خود و ابتلا به اختلالات بدنی فرضی هستند. این افراد بطور دائم خیال می کنند که به بیماری شدیدی مبتلا شده اند و حتی اگر درباره آن هیچ نشانه پزشکی نداشته باشند هم در مورد بیماری خیالی خود متقاعد نمی شوند.
این افراد ممکن است شکایاتی در مورد نوعی نار
قرقاول نیز همانند هر پرنده و جاندار دیگری می تواند دچار بیماری شود، شما را در این مقاله با انواع بیماری های قرقاول ها اشنا خواهیم ساخت. 

چند دسته از بیماریها بین قرقاول سانان مشترک می باشد که برحسب گونه، سن و محل زندگی، شیوع آن بین قرقاول ضعف و قوت می یابد که شامل :
ناهنجاری پنجه[۱۱] ، تورم کف پا[۱۲] ، سندروم بیماری آب آوردگی شکم[۱۳]، بوتولیسم، سل پرندگان[۱۴] ، اریزیپلاس، اسپیروکتوز[۱۵]، کوکسیدیوز، جرب، نیوکاسل، کریپتوکوکوزیس وآنفلوآنزا
کانی
بررسی آزمایش nipt در آزمایشگاه ژنتیک مندل
آزمایش nipt در آزمایشگاه ژنتیک مندل با گرفتن خون از مادر برروی جنین انجام می شود. این آزمایش یک روش جدید و متد غربالگری سندروم داون در جنین می باشد که می تواند اختلالات کروموزومی جنین را با دقت بالایی شناسایی کند. درواقع این آزمایش از دیگر تست های غربالگری بسیار دقیق تر عمل می کند، سایر آزمایش های غربالگری سندروم داون (شامل آزمایش Double Marker و Quad Marker) میزان مثبت کاذب بسیار زیادی دارند (حدود 5% جمعیت مورد برر
ویروس جدید کرونا چیست؟
کرونا ویروس جدید (CoV) نوعی جدید از ویروس است.
بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-19) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا، VI مخفف ویروس و D  به معنی بیماری (در انگلیسی). قبلاً به این بیماری «کروناویروس جدید ۲۰۱۹» یا «nCoV-2019» می‌گفتند.
ویروس COVID-19 ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است.    
درباره ویروس جد
همه‌ی سال‌های درس خواندن، ما را با توهم شاگرد اول بودن یا آرزوی رسیدن به‌اش بزرگ می‌کنند، این که بین شاگرد اول و آخر تفاوتی هست، بین بیست و ۱۹.۷۵... سال‌ها بعد وقتی یک جامعه با کمال‌گرایی منفی و ocpd و هزار جور تله نقص و شرم و طردشدگی و رهاشدگی و "من به اندازه‌ی کافی خوب نیستم" تحویل گرفتیم، تازه می‌گردیم دنبال راه حل...
انگار وقتی سندروم شاگرد اول بودن داری، مهاجرت و زندگی در جایی خارج از دایره امن (حیطه‌ی چیرگی‌ها و مهارت‌ها) برای تو درست
به این فکر می‌کنم که چقدر خوبه با خستگی به خواب رفتن.اینکه خودت رو قبل خواب مشغول کنی، با یه تکلیفی، کاری، کتابی،‌ موبایلی، چیزی.به هر چیزی مشغول باشی به جز فکر.اونقدر خسته باشی که چشمات سنگین شه از خواب و نرسی به فکر کردن.امشب که تکلیف نداشتم و چراغ اتاقم هم خاموش بود و نمی‌شد کتاب خوند و گوشیمم نمی‌دونسم کجاست و خوابمم نمی‌برد، باز مثل قدیما توی فکرام جلو رفتم و جلوتر.شاید به یه چیزی فکر کردم که تا حالا ندیده بودمش و با این جزییات هم بهش ف
نوشتن و خوندن برام سخت شده. با کلمه‌ها انگار بیگانه شده‌ام. ازکتاب دور شده‌ام و اینجا سه ماهه که به روز نشده. شهرزاد توی وبلاگش چالش سی روز نوشتن رو داره. اما دلم می‌خواد به یاد روزای قدیم اسمش رو بذارم بازی وبلاگی. می‌خوام بنویسم. برای سی روز. شاید نه هر روز. ولی می‌خوام لیستی داشته باشم که بتونم باهاش دوباره نوشتن رو از سر بگیرم. امروز روز اوله:
Day 1: List 10 things that make you really happy.

1. کاظم کوکرم توی برنامه کتاب‌باز می‌گفت از بچگی دوست داشته درباره
رنگ چشم نوزاد به عوامل ژنتیکی و میزان ملانین موجود در رنگدانه‌ها بستگی دارد. علم پزشکی می‌گوید رنگ چشم نوزاد مخلوطی از ژنتیک هر دو والد است ولی با این حال باز هم قطعیت ندارد.چه عواملی رنگ چشم نوزاد شما را تعیین می کند؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،رنگ چشم نوزاد یکی از جذاب‌ترین بخش‌های رشد آن است. پدر و مادرها معمولاً در مورد رنگ چشم نوزادی که در آینده خواهند داشت، بحث می‌کنند. آیا چشم نوزاد شما یک رنگ خواهد داشت یا ممکن است
روده‌هایم به هم می‌پیچید. در روزهای عادی هم با خوردن سس دل‌پیچه می‌گیرم. پیش خودم چه فکری کرده بودم که با معده‌ی خالی و آن هم وسط سفر، سس سیر خوردم؟ که به لطف ظرف سس و اصرار من برای نگرفتن پلاستیک، جهت کمک به کره‌ی زمین، سس ریخت داخل جیب پالتوی نازنینم و دستکش‌هایم هم سسی شدند. این سندروم روده‌ی تحریک‌پذیر هم از آن بیماری‌های مزخرف است. البته بیماری که به کل مزخرف است. اتوبوس هرجا که نگه داشت پیاده شدم و اول از همه رفتم سراغ توالت. آن هم چ
سلام، عیدتون مبارک:)
خوب استارت کار زده شد وفردا روز کاری منه! اول یه اه کشیدم گفتم وایی نه کاش شنبه شروع بشه و... بعد به خودم نهیب زدم که دختر بالاخره که باید شروع بشه مگه براش ذوق نداشتی؟ چه فرقی میکنه فردا یا امروز یا هفته اینده؟ و با همین گفتگوی ذهنی اروم شدم و شاد شدم و ذوق شروع کارم برگشت، گفتگوی ما با خودمون خیلی مهمه، چیزی که من با پادکست های هلی تالک، خیلی بیشتر بهش توجه کردم، بااینکه توی سندروم pms  به سر میبرم، و حالم خوب نیست فشارم پایی
وقتی مساله ای به قلبم فشار می آورد، سعی میکنم حواسم را پرت میکنم تا قلبم توی دهانم نیاید. با اینکه به هیچ وجه اعصاب ونگ ونگ بچه را ندارم، ولی آنقدر بچه های معصوم جاذبه دارند که دلم برایشان می‌رود. حالا دو سه تا بچه ی کوچک خوردنی توی خانه داشته باشی و چندماه نبینی شان، یعنی دلتنگی تا سرحد عذاب. 
مثل عاشق هایی که با یادآوری خاطرات معشوق، مرهمی بر دلتنگی شان می‌گذارند، سعی میکنم گاهی اوقات شیرین کاری های الهه، امیر صالح و عارف را به یاد بیاورم ت

در جهان صنعتی امروز، تقریباً هیچ فعالیت و حرفه‌ای یافت نمی‌شود که به درک و اندیشهٔ انسانی وابسته نباشد؛ در نتیجه روان‌شناسی با زندگی انسان مدرن پیوندی نا گسستنی ایجاد کرده‌است. و کسب اطلاعات هرچه بیشتر راجع به مسائل در این زمینه میتواند بسیار مفید واقع شود.

دانستنی های جالب روانشناسی 

۱ـ اگر شما اهدافتان را برای دیگران بیان کنید احتمال کمتری وجود دارد که به آنها دست پیدا کنید چرا که با این کار انگیزه‌ی خود را از دست میدهید.

۲ـ تا
دنیای بیرون سرد و سخت است. بعد از عبور از دوران سخت بلوغ, وارد دنیای خشن بزرگسالی میشویم که با مسائلی مثل کار, مالیات, قبض, دارایی, قرار های آشنایی و غیره همراه است.
بسیاری از افراد , سختی های بزرگسالی را میپذیرند و به خوبی با آنها برخورد میکنند تا به موفقیت برسند. با این حال, بعضی از افراد , از بزرگ شدن طفره میروند. استرس های دوران بزرگسالی بسیار سخت و آزار دهنده است. بنابراین, از بزرگ شدن فرار میکنیم. بعضی از افراد تصمیم میگیرند حتی بعد از بزرگسا
آهنگ جدید سینا سرلک به نام داره بارون می باره
آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام نوازش
آهنگ جدید شهاب مظفری به نام زیبای چشم سفید
آهنگ جدید پویا بیاتی به نام اذیتم نکن
آهنگ جدید امید عامری به نام عشق یک باره
آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام عرفان
آهنگ جدید امین حبیبی به نام بارون که میباره
آهنگ جدید مجید اخشابی به نام حیفه
آهنگ جدید حمید صفت و شایان اشراقی سندروم دیو
آهنگ جدید چله به نام مألوف
آهنگ جدید فرشید ادهمی به نام بلای جونم
دانلود آنپلاگد
آهنگ جدید سینا سرلک به نام داره بارون می باره
آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام نوازش
آهنگ جدید شهاب مظفری به نام زیبای چشم سفید
آهنگ جدید پویا بیاتی به نام اذیتم نکن
آهنگ جدید امید عامری به نام عشق یک باره
آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام عرفان
آهنگ جدید امین حبیبی به نام بارون که میباره
آهنگ جدید مجید اخشابی به نام حیفه
آهنگ جدید حمید صفت و شایان اشراقی سندروم دیو
آهنگ جدید چله به نام مألوف
آهنگ جدید فرشید ادهمی به نام بلای جونم
دانلود آنپلاگد
خواص عسل معجزه ای برای سلامتی بدن
مصرف عسل باکتری هایی را که آکنه ایجاد می کند، از بین می برد. با استفاده از عسل به صورت موضعی می توان زخم های دیابتی را درمان کرد.سلول های مرده پوست را از بین می برد و باعث نرمی آن می شود، خط های ایجاد شده روی صورت را کاهش می دهد و خشکی آرنج و پاشنه پا را برطرف می کند. نرم کننده حاوی عسل، از ایجاد موخوره جلوگیری می کند و باعث براقی مو می شود.روند سوخت و ساز را تسریع می بخشد و باعث کاهش وزن می شود.
مصرف آن با سیر خا
درد روی پا میتواند علل مختلفی داشته باشد. شایعترین علت آن فعالیت زیاد مانند دویدن، پرش یا لگد زدن میباشد.
عواملی که موجب درد روی پا میشوند عبارتنداز:
تاندونهای بازکننده: التهاب این تاندونها موجب درد و ورم میشود. این شرایط ازطریق فعالیت بیش ازحد یا استفاده از کفشهای تنگ ایجاد میشود.سندروم سینوس تارسی: سینوس تارس یک کانال کوچک استخوانی است که بین استخوان های قاپ (تالوس) و پاشنه قرار گرفته است. بر اثر فشار های زیادی که به مچ پا وارد میشود، بر اث
آزمایش NIPT چیست؟
آزمایش NIPT مخفف non invasive prenatal testing می باشد که جهت تشخیص اختلالات کروموزومی پیش از تولد انجام می شود و در واقع جدیدترین متد غربالگری برای زنان باردار محسوب می شود.
در این تست برخی ناهنجاری های کروموزومی و سندروم داون در جنین تشخیص داده می شود و با دقتی بیشتر از 99 درصد جنین های مبتلا به این ناهنجاری ها را شناسایی می کند.
ویژگی های انجام آزمایش nipt 
یک آزمایش غیر تهاجمی می باشد یعنی خطری جنین را تهدید نمی کند.
تنها با 10 میلی لیتر خون ا
توضیحات
نام: توانبخشی کودک با نیازهای ویژه
تعداد جلسات: 1 جلسه (45 دقیقه)
گروه هدف: کودک و نوجوان با نیازهای ویژه، عقب ماندگی های ذهنی و طیف اوتیسم
اهداف درمانی: بهبود فعالیت های ذهنی و حرکتی این دسته از افراد در تمامی فعالیت های روزانه

درمان توانبخشی شامل درمان های بالینی می باشد که تو سط متخصص کاردرمانی به منظور ارتقای عملکرد کودک تا بزرگسال مورد استفاده قرار می گیرند. کاردرمانی  استفاده از فعالیت هدفمند یا مداخلات طراحی شده در جهت  دستیا
دانلود قسمت 21 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
دانلود قسمت 21 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
خلاصه داستان : مرد جوانی به نام شان مورفی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند و مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی می‌باشد ، یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته‌اش ، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد ، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان
دانلود قسمت 20 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
دانلود قسمت 20 فصل 3 سریال The Good Doctor | دکتر خوب
خلاصه داستان : مرد جوانی به نام شان مورفی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند و مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی می‌باشد ، یک رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفته‌اش ، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد ، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان
نام فیلم: من خان هستم – My Name Is Khan ژانر: ماجراجویی، درام، عاشقانه کارگردان: Karan Johar ستارگان: Shah Rukh Khan, Kajol, Sheetal Menon محصول کشور: هند سال انتشار: 2010 امتیاز: 8.0 از 10 مدت زمان: 2:41:31 خلاصه داستان: «رضوان خان» مسلمانی از بمبئی است، که از سندروم آسپرگر رنج می برد، که باعث ضعف او در روابط اجتماعی شده است. رضوان در آمریکا با یک بیوه زن هندی بنام «ماندیرا» ازدواج می کند. بعد از حادثه 11 سپتامبر، ماجراهای غم انگیزی برای او و خانواده‌اش اتفاق می افتد، و او بخاطر
تندینیت – التهاب یک تاندون
بورسیت – التهاب بورس مفصلی (کیسه پر از مایع اطراف یک مفصل)
آسیب فشار تکراری – معمولا در دستها و مچ دستهای کارمندان ادارات مشاهده میشود، اما ممکن است در سایر مفاصل کوچک بدن نیز دیده شود.
گرفتگی شانه (شانه یخ زده) – باعث میشود بالا آوردن دستها به سختی انجام گیرد. گاهی این عارضه به آسیب به بافتها، مثل فشار به عضلات (کشیدگی عضله) مربوط میشود و گاهی هیچ دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد.
سندروم تونل کارپال – به علت وارد شدن
اگر گهگاه با مشکل عدم نعوظ مواجه شدید، لازم نیست فورا نگران شوید و در پی درمان باشید. اما اگر عدم نعوظ به مشکلی همیشگی مبدل شد، می‌تواند شما را دچار استرس و نگرانی کند، بر اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد و در روابط عاطفی و جنسی شما نیز اثر منفی داشته باشد.
مشکل نعوظ و حفظ آن می‌تواند دلیل یک بیماری یا عارضه جسمی یا روانی باشد که نیاز به درمان دارد و حتی ممکن است از عوامل خطرساز و نهفته بیماری قلبی نیز به شمار رود.در خیلی از موارد، ناتوانی جنسی
- خواهر پرژین یکی از بهترین وبلاگ نویس هایی که میشناسم فوت شدن، براشون از صمیم قلب آرزوی صبر میکنم. از وقتی وبلاگشون رو باز کردم و اون مطلب رو دیدم تا همین الان تو شوک هستم. امیدوارم اون دو تا بجه ی نازنینش آسیب نبینن و در آرامش بزرگ بشن با اینکه سخته.
- مزخرف تر از سندروم پیش از قاعدگی نداریم و نخواهیم داشت، فرشته مقرب الهی هم که باشی در این دوران میشی سگ پاچه بگیر.
- برانکو گفته از چند ماه پیش با الاهلی مذاکره کرده بودم، چند ماه پیشش هم میشه همو
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچا
لیزر پرتوان
لیزر ابزاری است که در کلینیک درد راد استفاده می‌شود و نور را به‌صورت پرتوهای موازی ساطع می‌کند، در واقع انرژی الکترومغناطیس مادون قرمز است که به‌صورت فوتون وارد بدن شده و اثر ضدالتهابی دارند. لیزر در دیسک کمر مانع انتقال پیام درد به مغز شده و همچنین مکانیزم تسکین درد را فعال‌تر کرده و ترشح آندروفین و آنکفالین را بیشتر می‌کند.لیزر پرتوان سبب تسریع فرآیند ترمیم بافت و رشد سلولی و ترمیم سریع‌تر زخم‌ها می‌شود. لیزر پرتوان در
پاورپوینت اورژانس های روانپزشکی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: .pptتعداد صفحات: 20حجم فایل: 2261قیمت: 4500 تومانبخشی از متن:پاورپوینت اورژانس های روانپزشکیفرمت فایل: پاورپوینتتعداد اسلاید: 20تعریف و مقدمهاورژانس های روانپزشکی حالاتی هستند که مداخله فوری درمانی را ا یجاب میکنند و تاخیر در پرداختن به آنها میتواند موجب بروز صدماتی به خود بیمار و یا اطرافیان گردد.مانند: پرخاشگری – خودکشی - ...در زنان و مردان – در متاهلین ومجرد ها هردو دیده م
۱- آدم‌هایی که همیشه حسرت دیگران به دلشان هست…همه ما عادت های بد زیادی داریم مثل خوردن پیتزا و غذا خوردن دیروقت، خوابیدن کم تر از 6 ساعت در روز، ورزش نکردن و غیره. این عادت ها می توانند بر سلامتی تاثیر بگذارند، نه تنها در کوتاه مدت بلکه در بلند مدت مشکل ساز می شوند. عادات بسیاری وجود دارند که می دانیم برای ما بد هستند، در حالی که بسیاری از آن ها را حتی نمی دانیم که بد هستند . در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به معرفی 7 عادت بد زندگی میپردازیم ک
دیروز بعداز ظهر اموزشگاه برایمان جشن گرفته بود،از قبولی های سال قبل و همچنین دانش اموزانی که درازمون هایشان پیشرفت های خوب و چشمگیری داشتند تقدیر کردند.
من کنار گلی نشسته بودم و بی حوصله فقط نگاه میکردم و گاها از سر اجبار کف میزدم!
اما اسم من درمیان دانش اموزان پرتلاش بود!
درحالی که ان تقدیر نامه و هدیه ها لیاقت من را نداشتند،حقیقتا نمیدانم به چه دلیل اسم من را میان ان ها قرار داده بودند اما من احساس سیاهی و پست بودن میکنم!
شاید ان ها میتوانس
نام تجاری گیاه:
Peppermint
نام علمی گیاه:
Mentha piperita
تاریخچه:
منشأ نعناع فلفلی را آفریقای شمالی و منطقه مدیترانه می دانند. در طب سنتی چینی و ژاپن از نعناع فلفلی استفاده می شد. بر اساس متون کهن، نعناع فلفلی از 1500 سال پیش از میلاد مصرف خوراکی و دارویی داشته است. این گیاه، سال 1721 میلادی، در لیست رسمی دارویی انگلستان به عنوان گونه ی مستقلی با خاصیت درمان سرماخوردگی و سردرد ثبت شد. مصریان، نعناع فلفلی را کشت می کردند و برگ های خشک این گیاه در اهرام کشف شده
ـ اگر شما اهدافتان را برای دیگران بیان کنید احتمال کمتری وجود دارد که به آنها دست پیدا کنید چرا که با این کار انگیزه‌ی خود را از دست میدهید.

۲ـ تاکنون ۴۰۰ فوبیای مختلف توسط روانشناسان شناسایی شده است.

۳ـ وقتی یک آهنگ مورد علاقه ی شماست به این دلیل است که مرتبط با یک رویداد عاطفی در زندگی شما است.

۴ـ نوع موزیکی که گوش میدهید بر درک شما از دنیای اطراف تاثیر گذار است.

۵ـ بر اساس یک مطالعه پول خرج کردن برای دیگران باعث خوشحالی بیشتری در م
ویروس کرونای انسانی عضوی از یک خانواده بزرگ ویروسی است که دارای بزرگترین اندازه ژن در بین ویروس های RNA دار انسانی می باشند. تا به امروز هفت نوع ویروس کرونا به عنوان عامل بیماری در انسان شناخته شده است. چهار نوع از این ویروس های کرونا مسئول 30 درصد از سرماخوردگی های معمولی در فصل سرد سال یعنی در زمستان و اوایل بهار هستند. دو نوع ویروس کرونای دیگر به نام های سارس و مرس که سندروم تنفسی هستند از ویروس های جدیدی هستند که در دو دهه اخیر از حیوان به ان
نیترات چیست؟مقدار مجاز نیترات در آب آشامیدنی چه میزان باید باشد و این سوالی است که شاید خیلی از ماها هر روز به آن بیاندیشیم زیرا وجوددرصد زیادی از آن می تواند سلامت ما را تهدید کند و البته از نگاهی دیگر وجود آن برای بدن ما لازم است ولی مقوله مهمی که مامیخواهیم به آن بپردازیم آن است که ابتدا شما را با آن آشنا کنیم سپس تعریف کاملی از آن در اختیار شما قرار خواهیم داد .
نیترات چیستنیترات یا (NO3) یک منبع مهم و ضروری برای نیتروژن (N) و مخصوصا برای گیاه
در تاریخ 1399/02/21 ناو جماران، ارتش جمهوری ایران،  ناوچه کنارک را هدف حمله موشکی قرار داد.

و با یک موشک کروز، ناوچه جماران به ناوچه کنارک شلیک کرد و تا کنون 19 تن کشته شدن که البته تعداد تلفات بیش از این تعداد است.

124 روز قبل در تاریخ 18 دی ماه هواپیمای اوکراینی توسط خطای حیوانی پدافند سپاه سرنگون شد و 176 مسافر این هواپیما به خاک و خون کشیده شدند

و تا کنون اطلاعات جعبه سیاه هواپیما استخراج نشده است بعد از 124 از خطای حیوانی سپاه، این بار ارتش دچار
*زن بیست و هفت ساله ی گراوید شش!
زن سی و نُه ساله ی گراوید ده!
هر دو افغان...
(گراوید یعنی تعداد بارداری ها)
*زنی که دو بچه ی سالم داشت و حالا در این بارداریش نتیجه ی غربالگری سه ماهه ی اولش خوب نبود و نشان دهنده ی احتمال بالای سندروم داون بود اما زن به علت مشکلات مالی،غربالگری سه ماهه ی دوم را انجام نمیداد....هزینه ی بزرگ کردن یک بچه بیشتره یا انجام یک تست غربالگری?آیا برای کسی که دوتا بچه ی سالم داره و از طرفی مشکل مالی،آوردن بچه ی سوم با عقل قابل ت
مصرف شیر چه تاثیری بر بدن دارد؟
شیر همیشه و در همه حال از مغذی ترین مواد غذایی و لبنیات به شمار آمده است. خواص شیر بیشمار است برای مثال می توان از کلسیم موجود در شیر نام برد که از پوکی استخوان جلوگیری می کند. خرید شیر و قرار دادن آن در برنامه غذابی خود در سلامتی شما بسیار موثر می باشند.

شیر منبع غنی کلسیم و حاوی مواد معدنی لازم برای سلامت دندان و استخوان­ ها است. شیر گاو سرشار از ویتامین D است. کلسیم و ویتامین D از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها